چارخونه، پنجره موفقیت
رشد درآمد با پرداخت اشتراکی ایرانسل
آشنایی با چارخونه
چارخونه دنیایی متنوع و متفاوت از محتوای دیجیتال است که کاربران ایرانسل به راحتی می‌توانند با روش‌های متفاوت پرداخت از آن‌ها استفاده کنند و یا حتی محتوای دیجیتال تولیدی خود را برای عرضه و استفاده دیگر کاربران در آن قرار دهند.
به روز بودن محصولات و در دسترس قرار گرفتن نسخه‌های جدید برنامه‌ها و بازی‌ها حتی زودتر از بازارها و سایت‌های مطرح داخلی و خارجی،‌ سرعت دانلود بالا و امنیت در کنار طراحی زیبا و کاربری آسان از مهم ترین دلایلی است که روز به روز به تعداد طرفداران چارخونه افزوده می‌شود.
همکاری با چارخونه
در چارخونه بر خلاف سایر بازارهای اندرویدی، محتواهای متنوعی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. از اپلیکیشن و انبوهی از بازی‌های رایگان و دیتا دار گرفته تا موسیقی، فیلم، مجله، کتاب و روزنامه.
حالا شما به عنوان صاحب و یا ناشر هر یک از این نوع محتواها می‌توانید همکار چارخونه باشید. می‌توانید برنامه کاربردی یا بازی خود را بدون واسطه روی چارخونه قرار دهید و آن را مستقیما و به وسیله سیستم اختصاصی فروش اشتراکی چارخونه به مخاطبانتان عرضه کنید.
چطور پول در بیاریم ؟
به راحتی آب خوردن. اول از همه همانطور که گفتیم باید توسعه دهنده و یا ناشر یکی از انواع محتواهایی باشید که می‌تواند در بستر چارخونه عرضه شود.
بعد از ثبت‌نام در پرتال ناشران چارخونه و اطلاع از قوانین و مقررات که توضیح آن‌را داده‌ایم؛ حال نوبت به انتخاب شیوه عرضه برنامه یا محتوای شماست.
شما می‌توانید یک بار برای همیشه برنامه خود را به فروش برسانید و یا می‌توانید از پرداخت درون برنامه‌ای برای دسترسی به قسمت‌های مختلف برنامه یا محتوای خود استفاده کنید. علاوه بر این روش‌های روتین می‌توانید از یک شیوه جدید و اختصاصی چارخونه با عنوان پرداخت اشتراکی هم استفاده کنید.
اما پرداخت اشتراکی چیست؟‌ در روش پرداخت اشتراکی کاربر به جای آنکه یک محصول را خریداری کند، مشترک آن می‌شود. به این ترتیب کاربر در ازای اشتراک ماهانه‌ای که دریافت می‌کند به طور روزانه مبلغی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان از شارژ ایرانسلش کسر می‌شود. با این شیوه دیگر نیازی نیست که کاربر هر روز عضو سیستم شود و یا هر روز حساب خود را شارژ کند و نیازی به ورود اطلاعات کارت بانکی نیز وجود ندارد.
از سوی دیگر این روش باعث افزایش احتمال استفاده از محصول و در نتیجه افزایش درآمد توسعه دهنده می‌شود.
خبر خوب اینکه پرداخت اشتراکی چارخونه که تا پیش از این فقط برای تولیدکنندگان محدودی امکان پذیر بود؛ به تازگی و به شرط رعایت ضوابط مربوطه برای همه تولیدکنندگان محتوا فراهم شده است.
چطور ثبت نام کنیم ؟
اول از همه باید در پرتال توسعه‌دهنده‌های چارخونه ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود اطلاعات مورد نیاز، محصول خود را با توجه به راهنمایی‌های موجود در پرتال بارگزاری کنید و منتظر تایید آن از طرف بچه‌های فنی چارخونه باشید. ممکن است بخشی از محتوا و یا برنامه کاربردی شما در چارچوب قوانین چارخونه نباشد که برای اطلاع از آن می‌توانید قبل از هر کاری قسمت قوانین و مقررات چارخونه را مطالعه کنید.
برای اطلاعات بیشتر و ورود به پرتال توسعه دهندگان می‌توانید اینجا کلیک کنید.